Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 16 marzec 2018 11:39

POT nagrodzona za promocję turystyczną w Rosji

Napisane przez MG
POT nagrodzona za promocję turystyczną w Rosji archiwum POT

Podczas targów turystycznych MITT Moskwa, które odbywały się od 13 do 15 marca, Polska Organizacja Turystyczna została uhonorowana nagrodą Best Destination Promotion in Russia 2018.

Nagroda jest przyznawana od początku istnienia targów przez ich brytyjskich organizatorów. W tym roku docenili oni efektywność całorocznych działań promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej na rynku rosyjskim.

Dariusz Rogowski, podsekretarz odpowiedzialny za turystykę w Ministerstwie Sportu i Turystyki, powiedział: „Bardzo się cieszymy z kolejnej nagrody przyznanej Polskiej Organizacji Turystycznej w tym roku. Przypomnę, że w miniony weekend polskie stoisko narodowe zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy wystawca z Europy" podczas największych targów turystycznych na świecie ITB Berlin.”

Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej, dodał: „Podczas tegorocznych targów MITT Moskwa położyliśmy duży nacisk na promocję polskich zamków i pałaców, a także turystyki aktywnej. Dodatkowo w ramach naszego stoiska mamy oddzielną cześć poświęconą turystyce prozdrowotnej.”

Polska Organizacja Turystyczna podczas tegorocznych targów MITT oddała do dyspozycji uczestników stoisko, na którym promują się dwa regiony: Lubelski i Małopolska z Miastem Kraków, biura podróży Furnel Travel, Wish to Travel oraz ALL Poland, a także obiekty Bukovina Resort and Spa oraz Pałac na Wodzie. Ważnym elementem stoiska jest także finansowana ze środków Unii Europejskiej część poświęcona promocji turystyki prozdrowotnej.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.