Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 01 luty 2018 09:02

Tour Salon – szkolenia ze współpracy z blogerami

Napisane przez MG

Podczas tegorocznych targów TOUR SALON (9-11 lutego) odbędzie się bezpłatne szkolenie z Wojciechem Grabowskim, autorem bloga podróżniczego, redaktorem magazynu "Marketing w Urzędzie” na temat współpracy z blogerami.

Podczas szkolenia specjalista z zakresu marketingu internetowego odpowie na pytanie "Czy warto współpracować z blogerami?" i co zrobić, aby taka współpraca przyniosła maksymalne korzyści. 90 minutowe szkolenie skierowanego będzie do przedstawicieli gmin, regionów, obiektów, firm i organizacji turystycznych

Tematyka szkolenia:
• jakie są koszty współprac z blogerami i jakie można odnieść z nich korzyści?
• jak przy wykorzystaniu blogerów przygotować skuteczną kampanię promocyjną?
• czym kierować się przy wyborze blogera?
• jakie są najbardziej efektywne formy współpracy?
• jak monitorować efekty?
• jak tanio zyskać dodatkową reklamę?

Bezpłatne szkolenie: Jak odnosić korzyści współpracując z blogerami?
Sobota, 10.02.2018, godzina: 10.30 - 12.00
pawilon 7, Sala konferencyjna, antresola, wstęp wolny

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.