LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 październik 2017 10:16

Jacek Janowski, dyrektor z POT będzie gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez MG
Jacek Janowski Jacek Janowski archiwum POT

Jacek Janowski, dyrektor departamentu produktu turystycznego i współpracy regionalnej w Polskiej Organizacji Turystycznej będzie uczestnikiem jednego z Pojedynku Ekspertów podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl.

Przeciwnikiem w dyskusji w Sesji 1 „Jak koordynować promocję na poziomie krajowym” będzie prezes Neckermann Podróży i prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki, Krzysztof Piątek.

Przypominamy, że II Forum Promiocji Turystycznej odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia Palace (początek o godz. 9:00). Rejestracja: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Jacek Janowski specjalizuje się w marketingu terytorialnym. Jego domeną jest kształtowanie i promocja produktu turystycznego. Jest współautorem, jednego z najważniejszych narzędzi wykorzystywanych przez POT, konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat POT" i wprowadzenia kategorii Złoty Certyfikat oraz modelu wspólnej organizacji konkursu z regionalnymi organizacjami turystycznymi. Jacek Janowski jest odpowiedzialny za sprawne przeprowadzenie konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny, także jako przewodniczący Kapituły. Ponadto koordynuje działania związane z Systemem Informacji Turystycznej, w tym certyfikacją centrów i punktów IT, konsorcjami turystycznymi, bieżącą współpracą z regionalnymi i lokalnymi organizacjami turystycznymi.
Z polskimi regionami współpracuje od piętnastu lat. Prace w POT rozpoczął w 2001 roku
Jacek Janowski jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku "Ekonomia" w zakresie marketingu w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych w programie MBA na wydziale "Zarządzanie".