Bez smartfona nie ma podróży
Turyści są coraz bardziej uzależnieni od urządzeń mobilnych i oczekują, że usługodawcy będą komunikowali się z nimi tym kanałem – wynika z badań firmy Travelport.
Czytaj więcej...
Nie piszmy ustawy o POT?
Systemu promocji turystyki w Polsce nigdy nie było - trzeba go stworzyć od nowa. Potrzeba o wiele więcej niż jedynie nowelizacji ustawy o POT.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Bez smartfona nie ma podróży
  • Nie piszmy ustawy o POT?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Co ma piernik do turystyki?

Reklama

Reklama

niedziela, 29 październik 2017 15:30

WaszaTurystyka.pl kończy cztery lata

Napisane przez AG

Dzisiaj mijają cztery lata, odkąd portal dla branży turystycznej pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, pochwały, komentarze, uwagi, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Nie udałoby nam się, gdyby nie nasi autorzy, współpracownicy, korespondenci, rozmówcy, informatorzy. Dzięki Wam zajmujemy mocna pozycję wśród mediów branżowych, jesteśmy znani i chętnie czytani przez ludzi związanych z turystyką.

Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z biznesu turystycznego w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całego środowiska ważne. Walczymy o sprawy branży turystycznej, bronimy jej interesów, jesteśmy z Wami. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, co ważne, staramy się być jak najbliżej Was.

Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało. W tym roku druga edycja odbędzie się za dziesięć dni i zgromadzi najlepszych fachowców od promocji turystycznej w Polsce.

Również w ubiegłym roku opublikowaliśmy, po raz pierwszy w historii polskiej turystyki, ranking „50 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”. Spotkał się on z wielkim zainteresowaniem i odzewem. Prace nad tegorocznym rankingiem już się rozpoczęły, opublikujemy go 28 grudnia.

W tym roku zorganizowaliśmy konkurs na film promocyjny „Kadry z Polski”, zgłoszonych zostało do niego kilkadziesiąt filmów z całego kraju.

Istniejemy dla Was - naszych Czytelników - i to Wam zawdzięczamy swoją pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy za nie i obiecujemy poprawę.

Zapraszamy do zapisywania się na listę odbiorców naszego codziennego newslettera i do regularnej lektury portalu WaszaTurystyka.pl. Nasze wszystkie newsy anonsujemy również na facebooku oraz Twitterze.
Podaliśmy Wam już ponad 6 100 newsów, wysłaliśmy ponad 900 newsletterów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.

Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam, z okazji naszej rocznicy: miłej lektury portalu WaszaTurystyka.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.

Wasze zdrowie!