Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

niedziela, 29 październik 2017 15:30

WaszaTurystyka.pl kończy cztery lata

Napisane przez AG

Dzisiaj mijają cztery lata, odkąd portal dla branży turystycznej pojawił się na polskim rynku medialnym. Przyjaciele, Znajomi, Czytelnicy - dziękujemy Wam za lekturę, pochwały, komentarze, uwagi, “lajki”, udostępnienia, pomoc…

Nie udałoby nam się, gdyby nie nasi autorzy, współpracownicy, korespondenci, rozmówcy, informatorzy. Dzięki Wam zajmujemy mocna pozycję wśród mediów branżowych, jesteśmy znani i chętnie czytani przez ludzi związanych z turystyką.

Codziennie przekazujemy Wam najświeższe wiadomości z biznesu turystycznego w Polsce i na świecie, staramy się przekazywać porady, przedstawiamy opinie osób, które są dla całego środowiska ważne. Walczymy o sprawy branży turystycznej, bronimy jej interesów, jesteśmy z Wami. Rozmawiamy ze wszystkimi o wszystkim, co ważne, staramy się być jak najbliżej Was.

Staramy się być wszędzie, gdzie dzieje się coś ważnego dla turystyki, ale i kreujemy ważne wydarzenia.
W ubiegłym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy Forum Promocji Turystycznej - imprezę, której brakowało. W tym roku druga edycja odbędzie się za dziesięć dni i zgromadzi najlepszych fachowców od promocji turystycznej w Polsce.

Również w ubiegłym roku opublikowaliśmy, po raz pierwszy w historii polskiej turystyki, ranking „50 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyki”. Spotkał się on z wielkim zainteresowaniem i odzewem. Prace nad tegorocznym rankingiem już się rozpoczęły, opublikujemy go 28 grudnia.

W tym roku zorganizowaliśmy konkurs na film promocyjny „Kadry z Polski”, zgłoszonych zostało do niego kilkadziesiąt filmów z całego kraju.

Istniejemy dla Was - naszych Czytelników - i to Wam zawdzięczamy swoją pozycję. Jeśli popełniamy jakieś błędy - przepraszamy za nie i obiecujemy poprawę.

Zapraszamy do zapisywania się na listę odbiorców naszego codziennego newslettera i do regularnej lektury portalu WaszaTurystyka.pl. Nasze wszystkie newsy anonsujemy również na facebooku oraz Twitterze.
Podaliśmy Wam już ponad 6 100 newsów, wysłaliśmy ponad 900 newsletterów, ale dopiero zaczynamy się rozkręcać.

Dziękujemy za czytanie nas i za komentarze - w większości fachowe i celne. Życzymy wam, z okazji naszej rocznicy: miłej lektury portalu WaszaTurystyka.pl, radości i zadumy przy lekturze, pogłębiania wiedzy i oby WaszaTurystyka.pl była z Wami jak najczęściej i najdłużej... Obiecujemy być jeszcze lepsi.

Wasze zdrowie!