Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 14:55

Rada POT zaaprobowała Roberta Andrzejczyka na prezesa POT

Napisane przez AG
Prezes POT Robert Andrzejczyk i minister Witold Bańka Prezes POT Robert Andrzejczyk i minister Witold Bańka AG

Podczas dziesiejszego posiedzenia Rady Polskiej Organizacji Turystycznej, siedem osób głosowało za przyjęciem rekomendacji przedstawionej przez ministra Witolda Bańkę, cztery osoby były przeciw, jedna wstrzymała się od głosu.

Minister sportu i turystyki rekomendował na stanowisko prezesa POT swojego podwładnego, dyrektora biura dyrektora generalnego Alicji Omięckiej – Roberta Andrzejczyka (czytaj TUTAJ). Akceptacja Rady POT nie jest mu potrzebna z punktu widzenia prawnego, jednak musiał swojego kandydata Radzie przedstawić. Teraz już tylko czekamy na oficjalna nominację i Robert Andrzejczyk rozpocznie rządy w POT.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.