Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 11 wrzesień 2017 15:05

Konkurs na wspomnienia podróżnicze z Podlasia

Napisane przez MG
Meandry Narewki na Podlasiu Meandry Narewki na Podlasiu AG

Fundacja Piękna Nasza ogłasza konkurs na wspomnienia z Podlasia "Chodź, pomaluj Podlasie!".

Zwycięskie prace znajdą się w kalendarzu na rom 2018.
Jak podkreslaja organizatorzy: „Chcemy pokazać, że województwo podlaskie obfituje w ciekawe atrakcje turystyczne a turyści znajdują tu coraz więcej interesujących miejsc.
Prosimy, wysyłajcie do nas Wasze zdjęcia z krótkimi opisami, może jakimiś fajnymi przygodami.”
Konkursowe prace można przysyłać do 15 października.
Pod koniec października zostaną wybrane najciekawsze zgłoszenia, a 12 z nich organizatorzy umieszczą w kalendarzu ściennym na 2018 rok.

Adres, pod który należy wysyłać podlaskie wspomnienia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.