Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

piątek, 01 wrzesień 2017 13:18

Piotr Dwurnik gościem II Forum Promocji Turystycznej

Napisane przez AG
Piotr Dwurnik Piotr Dwurnik archiwum IGHP

O tym, czy hotelarzom opłaca się współpracować z organizacjami turystycznymi przy promocji regionów, Polski, opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".

II Forum Promocji Turystycznej już za 70 dni - 9 listopada.

Rosnąca liczba hoteli w Polsce powoduje dużo większą konkurencje między hotelami. Jednocześnie Polskę odwiedza coraz więcej turystów zagranicznych, zwiedza również coraz więcej Polaków. Czy hotelarzom opłaca się inwestowac w promocję regionów, miast, Polski? W jaki sposób mogą i powinni współpracowac z samorządami i organizacjami turystycznymi opowie podczas II Forum Promocji Turystycznej w Warszawie, Piotr Dwurnik, dyrektor spółki i członek zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".

Jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach oraz podyplomowych studiów menażerskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Z branżą turystyczną związany od 1999 roku. Karierę zaczynał na stanowisku referenta ds. marketingu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry" w Kielcach. Następnie został kierownikiem działu marketingu, prezesem zarządu Biura Podróży "Łysogóry", managerem ds. gastronomii Hotelu "Łysogóry" (obecnie BEST WESTERN Grand Hotel), managerem ds. zarządzania nieruchomościami w P.T. "Łysogóry" oraz kierownikiem projektu odpowiedzialnym za pozyskanie i rozliczenie dotacji UE oraz modernizację i rozbudowę Hotelu "Łysogóry" (BEST WESTERN Grand Hotel). Od 2008 roku pełni funkcję dyrektora spółki oraz członka zarządu w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łysogóry".