Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 22 sierpień 2017 14:34

II Forum Promocji Turystycznej już za 80 dni!

Napisane przez AG

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 9 listopada w hotelu Polonia w Warszawie. Nowościami w tym roku: Pojedynki ekspertów i finał konkursu filmu promocyjnego.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów. Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wśród ekspertów, m.in. Marek Migdal, Bartłomiej Walas, Bojan Baketa, Marcin Mączyński, Agnieszka Sikorska, Jan Mazurczak, Daniel Lisak, Leszek Szyczewski, Jan Błoński, Dariusz Wojtal, Piotr Dwurnik, Tomasz Waściński, Jerzy Szegidewicz.


Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.
Partnerami forum są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor), Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.
Sponsorami są: ZŁOTY - Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY - Cypryjska Organizacja Turystyczna.
Szczegółowy program oraz możliwośc rejestracji znajdują się na stronie: http://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.