Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 marzec 2017 17:26

Polskie stoisko wśród 10. najlepszych na ITB w Berlinie

Napisane przez MG
Polskie stoisko wśród 10. najlepszych na ITB w Berlinie archiwum POT

Polska znalazła się w gronie 10 najlepszych wystawców na międzynarodowych targach turystycznych ITB 2017 w Berlinie.

Polskie stoisko które w tym roku wyróżniało się przede wszystkim elementami mającymi dawać złudzenie, że jest się na prawdziwych ścieżkach i szlakach rowerowych, otrzymało nagrodę Best Exhibitor Award ITB 2017. Motywem przewodnim naszego wystąpienia była turystyka rowerowa ale pokazana w taki sposób, żeby goście targów mogli przekonać się, że wybierając taki rodzaj aktywności nie muszą rezygnować z innych obszarów turystyki w Polsce. Wyruszając na szlaki rowerowe turysta dotrze nie tylko do pięknych przyrodniczo terenów ale także będzie mógł zobaczyć cenne zabytkowe zamki i pałace.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.