LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

wtorek, 20 wrzesień 2016 19:52

Forum Promocji Turystycznej - w czym tkwi sukces promocji Liptowa?

Napisane przez MG
Darina Bartkova Darina Bartkova materiały prasowe

Jak promować region tak, aby wpisać się w strategię promocyjną całego kraju i skutecznie współpracować z branżą turystyczną – opowie uczestnikom I Forum Promocji Turystycznej, dyrektor Darina Bartkova.

Liptów, poza tym że jest jednym z najpiękniejszych zakątków Słowacji, to również jeden z najlepiej i najsprawniej promowanych regionów w bezpośrednim sąsiedztwie Polski. Organizacja promocji i koordynacja działań skupionych wokół niej podmiotów jest przykładem doskonałej współpracy rządu, samorządów, organizacji turystycznych i prywatnych przedsiębiorców.

O tym jak zorganizowana i finansowana jest promocja regionu liptowskiego opowie podczas I Forum Promocji Turystycznej Darina Bartková, dyrektor Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego. Jej kariera zawodowa od początku związana jest z budowaniem marki regionu Liptów, w zakresie FMCG (Fast-moving consumer goods), jak i rozwoju turystyki. Zaczynała jako brand manager, odpowiedzialny za rozwój marki ST.NICOLAUS, producenta alkoholi wysokoprocentowych oraz osoba odpowiedzialna za promocje marki Demanovka. W międzynarodowym koncernie mleczarskim odpowiadała za budowę marki serów Liptov.

W ostatnich dziesięciu latach pracowała jako dyrektor ds strategii i rozwoju turystyki Liptowskiego Mikulasza. Obecnie jest dyrektorem Klastra Liptov i Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptów, odpowiedzialnym za organizację i zarządzanie regionem, rozwój produktów turystycznych i promocję marki.

I Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 27 października w Warszawie, w hotelu Bellotto (Pałac Prymasowski). Już dziś zarejestruj się online: https://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl