Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 styczeń 2014 15:49

Bajkowy urlop promuje Polskę w Polsce

Napisane przez AG
Bajkowy urlop promuje Polskę w Polsce archiwum POT

Na początku stycznia 2014 roku w największych polskich miastach pojawiło się 184 zewnętrznych tablic reklamowych.

Kampania „Bajkowy urlop w Polsce" ma zainteresować polskimi produktami turystycznymi przez cały rok nie tylko turystów zagranicznych, ale i Polaków.

Do 31 stycznia. w Gdańsku, Gdyni, Warszawie, Wrocław, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Opolu będzie można zobaczyć wypracowaną przez Polską Organizację Turystyczną wraz regionami linię kreacyjną.
Po raz pierwszy powstał wspólny przekaz reklamowy, uwzględniający specyfikę wszystkich regionów. Wybór produktów a także motywów bajkowych został dokonany przy ścisłej współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i ich akceptacji.
Atrakcje turystyczne kujawsko-pomorskiego będą prezentowane w Gdyni i w Warszawie; lubelskiego we Wrocławiu, Łodzi i Warszawie; opolskiego w Krakowie, Warszawie i Katowicach; podlaskiego w Bydgoszczy, Gdyni i Warszawie; śląskiego w Krakowie, Łodzi i Warszawie; świętokrzyskiego w Łodzi i Warszawie; warmińsko-mazurskiego w Gdańsku, Gdyni i Bydgoszczy; wielkopolskiego w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy oraz Opolu a zachodniopomorskiego w Warszawie i Poznaniu.

Kreacje, które powstały we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi, z wykorzystaniem symboli stosowanych przez miasta, czy regiony, w zgodzie z ich strategią komunikacyjną.
Dolnośląskie - góry, zamki, pałace i malowniczy Wrocław, po którym oprowadzą wrocławskie krasnale.
Kujawsko-pomorskie – dla każdego, kto lubi być w miejscach urzekających przyrodą i pięknie położonych kurortach.
Lubelskie - na styku kultur wschodu i zachodu. Chwilo trwaj! z Carnaval Sztuk-Mistrzów w Lublinie-świętem miłośników sztuki, magii i teatru. Naturalnym skojarzeniem wydał się wiec bohater z krainy czarów, a w tle magiczne chwile z festiwalu Sztuk Mistrzów.
Lubuskie - Natura i przygoda w najbardziej zalesionym regionie Polski (mowa o przecudnym, głębinowym jeziorze łagowskim o szafirowym kolorze). Dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Taki produkt w regionie faktycznie istnieje i cieszy się dużym powodzeniem.
Łódzkie – film, muzyka, moda i z najnowszej kolekcji Pantofelek z Manufaktury.
Małopolskie - O północy Kraków nie śpi, historyczne serce Polski bije i przyciąga turystów magicznym klimatem i wspaniałymi zabytkami.
Mazowieckie – Warszawa miejsca pełne atrakcji dla turysty aktywnego i lubiącego zabytki gotowego na przygodę z warszawską Syrenką.
Opolskie – bajkowa Ścieżka Rowerowa wiodąca przez krainę pełną skarbów kultury i przyrody. Turystyka rowerowa jest produktem regionu, pokazujemy możliwość jej uprawiania w przepięknej scenerii, jaką stanowi największa bodaj atrakcja turystyczne regionu, czyli zamek w Mosznej.
Podkarpackie - Odkryj nieodkryte (tak mówi o sobie region) dzięki miejscom, kryjącym wielki potencjał zarówno dla szukających adrenaliny jak i klimatu do biznesowych spotkań.
Podlaskie - W zgodzie z naturą w najmniej zurbanizowanej części Polski, oglądając rzadkie gatunki fauny i flory.
Pomorskie –dla kochających piękne zabytki i zakochanych spacer po Gdańsku i nad Morzem uczuć.
Śląskie –wspinaczka...tu każdego przepełnia Pozytywna energia (to hasło regionu)
Świętokrzyskie – czaruje! to pełne uroku miejsce, gdzie na szlaku rowerowym można zetknąć się z bohaterami legend. Województwo od dłuższego czasu używa tego hasła promocyjnego i wizerunku Czarownicy.
Warmińsko-mazurskie - Rybka na Mazurach najlepiej smakuje miłośnikom sportów wodnych i wędkarstwa, dla których to raj na ziemi.
Wielkopolska - Kraina czarów z wieloma zabytkami, zapierającymi dech w piersiach zamkami
najważniejszym w Polsce ośrodkiem targowym Poznaniem.
Zachodniopomorskie - Niebo dla żeglarzy z wieloma szlakami żeglugowymi czy kajakowymi, nadmorskimi kurortami z mnóstwem atrakcji dla każdego turysty.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.