LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 17 sierpień 2015 16:30

Konkurs „Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award”

Napisane przez MG

Firma MT Targi Polska oraz Polska Organizacja Turystyczna zapraszają do udziału w bezpłatnym konkursie „Nowe technologie w turystyce - Tech.Travel Award".

Konkurs jest skierowany do organizacji i firm oferujących innowacyjne rozwiązania, które mają zastosowanie w turystyce. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września.

Do konkursu można zgłaszać produkty, które cechuje m.in. innowacyjność, nowoczesność zastosowanych technologii oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych. Rozwiązania te powinny również wykorzystywać potencjał mediów społecznościowych. Zgłoszeń można dokonywać w trzech kategoriach konkursowych: aplikacja mobilna, serwis internetowy oraz rozwiązanie innowacyjne/ niestandardowe.

W każdej kategorii komisja konkursowa wyłoni zwycięzcę, który otrzyma niezabudowaną powierzchnię wystawienniczą na Targach TT Warsaw 2016, certyfikat jakości, prawo do posługiwania się logotypem konkursu Tech.Travel Award przez rok, jak również pakiet usług promocyjnych. Jury przyzna także specjalną nagrodę ministra sportu i turystyki, a będzie nią udział przedstawiciela nagrodzonej firmy w Międzynarodowych Targach ITB 2016 w Berlinie.
Konkurs Tech.Travel Award skierowany jest do firm, organizacji i instytucji, które posiadają w ofercie rozwiązania przeznaczone dla sektora turystycznego. Organizatorzy liczą, że zgłoszą 2 się m.in. firmy budujące platformy i systemy rezerwacyjne dla biur podróży i obiektów noclegowych, zajmujące się zarządzaniem internetową sprzedażą biletów czy tworzące aplikacje mobilne ułatwiające organizację spotkań, konferencji, rezerwację noclegów, biletów lotniczych i samochodów. Adresatami są także przedsiębiorstwa, które oferują systemy informacji turystycznej, mobilne systemy audio dla przewodników, jak i urządzenia do nowych technologii w turystyce.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 września poprzez stronę www.tech.travel.pl. Warunkiem przystąpienia do bezpłatnego konkursu jest zarejestrowanie się i wypełnienie wniosku. Wyniki zostaną ogłoszone pierwszego dnia 23. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw 2015, które odbędą się w dniach 26-28 listopada br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym ministra sportu i turystyki. Więcej informacji o konkursie, formularze rejestracyjne oraz regulamin znajdują się na stronie www.tech.travel.pl.