LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 31 październik 2014 13:32

Nowa szefowa w Austria.info, Narodowym Biurze ds. Promocji Austrii w Polsce

Napisane przez AG
Franka Kobenter i Gabriele Langer Franka Kobenter i Gabriele Langer MZ

Od 3 listopada obowiązki prezesa Narodowego Biura ds. Promocji Austrii w Polsce przejmie Gabriele Lenger, która zastąpi piastującą do tej pory stanowisko prezesa Francę Kobenter (patrz. http://www.waszaturystyka.pl/biura/1221-franka-kobenter-odchodzi-do-pragi).

Styryjka Gabriele Lenger związana jest z Austria.info od 1991 roku. W tym czasie zajmowała się informacją turystyczną, współpracą z mediami i biznesem na rynku austriackim oraz koordynowała rynki w Austrii, Niemczech i Szwajcarii. W latach 1999-2005 Lenger pracowała w Biurze ds. Promocji Burgenlandu jako kierownik biura. Od 2005 ponownie związana z Austria.info, gdzie zajmowała stanowisko menagera rynku w Toronto, a następnie, od 2009 r. do chwili obecnej, w Bukareszcie.

Obejmując kierownictwo nad polskim Biurem Lenger podkreśliła: „Przenosiny z Rumunii do Polski napawają mnie jednocześnie radością i smutkiem. Smutkiem, ponieważ w Bukareszcie czułam się bardzo dobrze, zostałam tam serdecznie przyjęta, a budowanie w Rumunii pozycji Austrii jako destynacji turystycznej sprawiało mi wielką radość. Z radością, ponieważ przyszedł czas, aby podjąć nowe wyzwania, dokonać nowych odkryć i wspólnie z bardzo dobrym zespołem sprawować pieczę nad mocnym już rynkiem. Cieszę się na czekające mnie i mój zespół fascynujące zadanie zachęcenia Polaków do wyjazdu na urlop do Austrii. A najbardziej jednak z tego powodu, że będę miała okazję poznać piękny kraj i serdecznych ludzi."