Reklama

Reklama

Reklama

środa, 18 lipiec 2018 19:12

Hotele Sofitel: niespodzianka dla rodzin z dziećmi

Napisane przez MG
Sofitel Grand Sopot Sofitel Grand Sopot archiwum Sofitel

Hotele Sofitel zapraszają całe rodziny do wakacyjnego świata The Magnifique Family. Ta wyjątkowa oferta nawiązująca do przygód Małego Księcia, bohatera opowieści Antoine’a de Saint-Exupery’ego, jest przepisem na luksusowe, rodzinne wakacje.

Oferowany przez zlokalizowane w Warszawie, Sopocie i Wrocławiu luksusowe hotele Sofitel pakiet The Magnifique Family obejmuje zakwaterowanie w dwóch pokojach (drugi pokój dla dzieci dostępny jest z 50-procentowym rabatem). W zależności od dostępności pokoje są połączone lub położone w bezpośrednim sąsiedztwie. Mali goście w wieku do 12 roku życia, dzielący pokój z rodzicami, korzystają z bezpłatnego zakwaterowania i specjalnego menu śniadaniowego. Pozostające pod opieką rodziców starsze dzieci w wieku 8-16 lat zostaną zakwaterowane w drugim pokoju.

Mały Książę dla dzieci i rodzinne atrakcje

W czasie wakacji z Magnifique Family hotele Sofitel dbają o nawiązujące do przygód Małego Księcia baśniowe akcenty umilające pobyt małym gościom. Na dzieci czekają gry hotelowe, powitalne zdrowe przekąski i specjalne zaadresowane do nich listy w formie wierszy. Wieczorne rytuały uprzyjemniają wesołe karteczki z życzeniami dobrej nocy, a nad dobrym snem małych gości czuwają przyjacielskie hotelowe misie.

Każdy z trzech Sofiteli w Polsce oferuje również dodatkowe atrakcje i udogodnienia dla dzieci i rodzin. Położony tuż przy plaży i zabytkowym molo, z niesamowitym widokiem na morze, Sofitel Grand Sopot dbając o kreatywne spędzanie czasu, przygotował kącik zabaw z kolorowymi mebelkami i akcesoriami do malowania. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą zachwceni prywatną plażą oraz otaczającym hotel bajecznym ogrodem z fontannami.

Sofitel Warsaw Victoria przygotował dla najmłodszych kolorowe książki, które można wypożyczyć do pokoju i przenieść się do świata baśni i fantazji.
Łącząc francuską elegancję z położeniem w sercu starego miasta, tuż obok zabytkowego rynku i Odry, Sofitel Wroclaw Old Town stanowi doskonałą bazę do rodzinnego zwiedzania miasta. Organizację wypoczynku z maluchami ułatwią rodzicom dostępne akcesoria, jak wózek dla dzieci, gry planszowe czy podgrzewacze dla butelek.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.