Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 sierpień 2018 12:41

Mouzenidis Travel start sprzedaży oferty - Lato 2019

Napisane przez MG

Firma Mouzenidis Travel - specjalista od wyjazdów do Grecji jako pierwsza na polskim rynku rusza ze sprzedażą oferty Lato 2019.

Od 9 sierpnia klienci mogą dokonywać rezerwacji na kierunkach - Chalkidiki, Riwierze Olimpijskiej, Zakynthos i Krecie.

Pełna oferta, w tym nowe destynacje i regiony będą dostępne do sprzedaży w przeciągu kilkunastu dni. Firma planuje rozpocząć wyloty z kolejnego, polskiego lotnika jak również zaproponować wyjazdy nie tylko do Grecji.

Artur Rezner, dyrektor sprzedaży, powiedział: „Podobnie jak w poprzednich latach większość naszych operacji będzie oparta o własną linię lotniczą Ellinair. To szczególnie ważne o okresie First Greece, bowiem Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma stałe godziny przelotu. Oznacza to, że Klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie.
Koncepcja all inclusive i ultra all inclusive we własnych hotelach sieci BOMO (obecnie już 12 hoteli) sprawdziła się doskonale w mijającym sezonie, będziemy ją kontynuować również w 2019 roku, uzupełniając ją m.in o polskie animacje Grekoleto.”

W pierwszym etapie First Greece, obok bardzo dobrych cen klienci mogą liczyć na najlepsze na rynku polskim benefity m.in:

• Pakiet VIP - bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatny VIP Lounge, bezpłatny fast track
• 100% wyższe ubezpieczenie KL
• Gwarancja Najniższej Ceny
• Gwarancja Niezmienności Ceny
• Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji
• Fundusz Gwarancyjny w Cenie Imprezy

ale przede wszystkim na wysokie rabaty, sięgające 60 proc. oraz bardzo niską zaliczkę, która wynosi jedynie 3 proc. wartości rezerwacji. Klienci muszą zatem wpłacić jedynie 100-200 PLN, aby mieć zarezerwowany wymarzony hotel, w konkretnym terminie.

 

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.