Polinezja Francuska od teraz dostępna dla podróżujących z Exim Tours

Exim Tours, część Grupy DERTOUR, wprowadza Polinezję Francuską do swojej oferty podróżniczej. Polinezja Francuska, składająca się z pięciu dużych archipelagów i około 150 wysp, w tym słynnej Tahiti i Bora Bora, teraz staje się dostępna dla mieszkańców Polski.

Wśród propozycji touroperatora z kategorii egzotycznych wakacji są takie kierunki jak Meksyk, Mauritius, Panama, Wyspy Zielonego Przylądka, Malediwy, Tajlandia, Wietnam, Dominikana, Emiraty Arabskie oraz najnowsza propozycja – Wyspy Na Wietrze i Wyspy Pod Wiatrem, będące częścią Polinezji Francuskiej.

„Osobiście uwielbiam podróże i odkrywanie świata, dlatego ogromnie cieszy mnie obserwowanie, jak oferta Exim Tours dynamicznie ewoluuje w ostatnich latach. Polinezja Francuska nadal pozostaje mało znanym i ekskluzywnym kierunkiem dla polskich podróżnych. Dlatego też jestem szczególnie dumny z faktu, że to właśnie Exim Tours może teraz zaprezentować tak wyjątkową perełkę” – komentuje Dawid Potoczny, dyrektor produktu lotów regularnych.

„Podczas planowania wprowadzenia tego kierunku skupiliśmy się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów. Oferta w Exim Tours jest niezwykle zróżnicowana, dlatego naszym celem jest dopasowanie oferty, komunikacji i samego produktu w taki sposób, aby każdy klient, bez względu na swoje preferencje, mógł znaleźć idealne wakacje. Polinezja Francuska to wyjątkowy cel podróży, który eksplorujemy razem z tymi, którzy oczekują unikalnych na skalę światową miejsc do spędzenia wakacji życia” – dodaje Paweł Wojciechowski, product manager w Exim Tours Polska.

Obecnie w ofercie EXIM tours w Polinezji Francuskiej znajduje się sześć hoteli rozmieszczonych na wyspach Tahiti, Bora Bora, Taha’a oraz Moorea. Przelot do Polinezji Francuskiej odbywa się liniami lotniczymi Air France. Długość pobytu na miejscu oferowana jest w zakresie od 5 do 16 nocy, w zależności od preferencji podróżnych i dostępnych połączeń lotniczych.

Urlopowicze z Polski, którzy wybierają ten kierunek w celach turystycznych, nie muszą starać się o wizę do Polinezji Francuskiej pod warunkiem, że ich pobyt nie przekracza 90 dni. Konieczne jest posiadanie paszportu ważnego co najmniej przez trzy miesiące od daty planowanego opuszczenia Polinezji.

Należy jednak pamiętać, że trasa przelotu z Polski do Polinezji Francuskiej obejmuje międzylądowanie w USA. Dlatego każdy podróżny musi uzyskać wizę tranzytową do USA lub zezwolenie ESTA, podobnie jak w przypadku planowanej wizyty w Stanach Zjednoczonych.