Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 09 sierpień 2019 00:08

Ryanair – więcej połączeń z Modlina i Gdańska do Edynburga

Napisane przez MG
Ryanair – więcej połączeń z Modlina i Gdańska do Edynburga archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dodatkowe loty na zimę 2019/2020 z Warszawy Modlin i Gdańska. Loty do Edynburga z Warszawy Modlin realizowane będzie codziennie, natomiast z Gdańska 5 razy w tygodniu. Oba połączenia staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na zimę 2019/2020.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty do Edynburga do marca 2020 roku w jeszcze niższych cenach. W ofercie Ryanaira znajduje się ponad 20 tysięcy dodatkowych biletów na zimę 2019/2020.

David O’Brien z Ryanaira powiedzaił: „Cieszymy się bardzo z uruchomienia dodatkowych lotów z Warszawy Modlin i Gdańska do Edynburga. Dodatkowe loty zostaną uruchomione już w listopadzie i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. W ofercie Ryanaira znajduje się ponad 20.000 dodatkowych biletów. Pasażerowie moga teraz zarezerwować loty do Edynburga do marca 2020 roku w jeszcze niższych cenach. Ryanair nadal rozwija się w Europie środkowo-wschodniej i stale poszerza atrakcyjną siatkę połączeń.
Z okazji dalszej ekspansji w Polsce, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do października 2019 roku już od 65 zł.”

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.