Ryanair – więcej połączeń z Modlina i Gdańska do Edynburga

archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dodatkowe loty na zimę 2019/2020 z Warszawy Modlin i Gdańska. Loty do Edynburga z Warszawy Modlin realizowane będzie codziennie, natomiast z Gdańska 5 razy w tygodniu. Oba połączenia staną się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na zimę 2019/2020.

Pasażerowie mogą teraz zarezerwować loty do Edynburga do marca 2020 roku w jeszcze niższych cenach. W ofercie Ryanaira znajduje się ponad 20 tysięcy dodatkowych biletów na zimę 2019/2020.

David O’Brien z Ryanaira powiedzaił: „Cieszymy się bardzo z uruchomienia dodatkowych lotów z Warszawy Modlin i Gdańska do Edynburga. Dodatkowe loty zostaną uruchomione już w listopadzie i staną się częścią zimowego rozkładu lotów Ryanaira z Polski. W ofercie Ryanaira znajduje się ponad 20.000 dodatkowych biletów. Pasażerowie moga teraz zarezerwować loty do Edynburga do marca 2020 roku w jeszcze niższych cenach. Ryanair nadal rozwija się w Europie środkowo-wschodniej i stale poszerza atrakcyjną siatkę połączeń.
Z okazji dalszej ekspansji w Polsce, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż do października 2019 roku już od 65 zł.”