Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 11 lipiec 2019 15:47

Polonus: bilet to ważna rzecz

Napisane przez MG
Polonus: bilet to ważna rzecz archiwum Polonusa

Polonus wraz z innymi polskimi przewoźnikami zrzeszonymi w projekcie Polonus Partner rozpoczął akcję skierowaną do pasażerów informującą o korzyściach płynących z posiadania ważnego biletu na przejazd. Dedykowane naklejki pojawiły się już na pojazdach narodowego przewoźnika autokarowego.

W ramach inicjatywy przewoźnicy umieścili na drzwiach swoich autokarów oraz wewnątrz specjalne naklejki przypominające o korzyściach z posiadania ważnego biletu oraz upominające o pobieraniu ich od kierowcy.

Akcji towarzyszą także informacje wyświetlane na hali Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, którego operatorem jest Polonus.

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus, powiedział: „Przypominamy naszym pasażerom o tym jak istotne jest posiadanie ważnego biletu. Bilet to nie tylko dowód opłacenia przejazdu, którego okazanie jest wymagane podczas kontroli, ale także dowód posiadania ubezpieczenia na czas przejazdu, które w razie potrzeby pokryje koszty leczenia. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo w autokarach Polonus Partner.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.