Polonus: bilet to ważna rzecz

archiwum Polonusa

Polonus wraz z innymi polskimi przewoźnikami zrzeszonymi w projekcie Polonus Partner rozpoczął akcję skierowaną do pasażerów informującą o korzyściach płynących z posiadania ważnego biletu na przejazd. Dedykowane naklejki pojawiły się już na pojazdach narodowego przewoźnika autokarowego.

W ramach inicjatywy przewoźnicy umieścili na drzwiach swoich autokarów oraz wewnątrz specjalne naklejki przypominające o korzyściach z posiadania ważnego biletu oraz upominające o pobieraniu ich od kierowcy.

Akcji towarzyszą także informacje wyświetlane na hali Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, którego operatorem jest Polonus.

Maciej Acedański, prezes zarządu Polonus, powiedział: „Przypominamy naszym pasażerom o tym jak istotne jest posiadanie ważnego biletu. Bilet to nie tylko dowód opłacenia przejazdu, którego okazanie jest wymagane podczas kontroli, ale także dowód posiadania ubezpieczenia na czas przejazdu, które w razie potrzeby pokryje koszty leczenia. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo w autokarach Polonus Partner.”