Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 25 kwiecień 2019 17:08

Wizz Air połączył Katowice z Fuerteventura

Napisane przez MG
Wizz Air połączył Katowice z Fuerteventura archiwum Wizz Air

Linia lotnicza Wizz Air zainaugurowała dzisiaj loty na nowej trasie z Katowic na Wyspy Kanaryjskie. Najnowsze połączenie WIZZ między Katowicami, a Fuertaventurą będzie odbywać się raz w tygodniu w czwartki.

Poza Fuerteventurą, z lotniska w Pyrzowicach pasażerowie polecią między innymi do: Alghero, Burgas, Castellón, Lizbony, Malagi, Podgoricy, Porto, Santander, Splitu czy na Teneryfę.

W 2018 roku na trasach z i do Pyrzowic Wizz Air przewiózł 2,13 mln podróżnych. Obecnie z Katowic Wizz Air oferuje 41 tras do 19 krajów.

Fuerteventura jest jedną z czterech, nowych tras w tegorocznej letniej siatce połączeń Wizz Air z Katowice Airport. Już w czerwcu przewoźnik uruchomi połączenia do Santander i Castellón w Hiszpanii, a we wrześniu do Ålesund w Norwegii.

András Radó, manager ds. komunikacji w Wizz Air, powiedział: “Z ogromną radością uruchamiamy dziś wyjątkową trasę z Katowic na Wyspy Kanaryjskie. Zarówno inaugurowana dziś Fuertaventura, jak i Teneryfa są niezwykle atrakcyjnymi kierunkami. Swoją popularność zawdzięczają łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom. Wraz z ogłoszonymi ostatnio połączeniami do Castellón i Santander, nasi pasażerowie podróżujący z Katowic mają szeroki wybór miejsc, do których mogą wybrać się na niezapomniane wakazcje. Bilety na nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Nasza polska załoga* serdecznie zaprasza Państwa na pokład."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.