Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 12 sierpień 2019 11:29

Izrael – lipiec lepszy o 10 proc.

Napisane przez AG
Jaffa Jaffa AG

Według Centralnego Biura Statystycznego w lipcu 2019 roku odnotowano około 322 800 przyjazdów turystycznych, o 10 proc. więcej niż w lipcu 2018 roku.

Statystycznie lipcu i sierpień były do tej pory uważane za tzw. słabsze miesiące dla turystyki przyjazdowej w Izraelu. Ten trend się powoli zmienia.

Amir Halevi, dyrektor generalny w Ministerstwie Turystyki Izraela, powiedział: „Izrael stał się atrakcyjnym miejscem letnich wakacji, z roku na rok coraz więcej turystów chce spędzać tutaj letni urlop, dlatego oczekujemy kolejnych rekordów w zakresie przyjazdów.”

Przychody z turystyki przyjazdowej w lipcu wyniosły 1,6 mln szekli, a od początku roku ponad 13,6 mln szekli.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.