Reklama

Reklama

Reklama

środa, 06 luty 2019 10:38

Trasy freeride’owe w Ischgl czekają

Napisane przez AG
Trasy freeride’owe w Ischgl czekają archiwum austria.info

Freeriderowcy szukający w Ischgl wyzwań z dala od stoków, skorzystać mogą z trzech ulubionych miejsc do jazdy freeride’owej o różnych poziomach trudności.

Trasa łatwa: „Nederberg” Piz Val Gronda

Łatwy zjazd, o różnicy wzniesienia terenu wynoszącej 750 metrów, rozpoczyna się bezpośrednio przy stacji górnej kolejki Piz Val Grondabahn. Trasa wiedzie fanów freeride’u po szerokich zboczach w dół w kierunku kompleksu hotelowego Fimba. Sportowcy znajdują się tu nagle w głuszy, rozkoszując się ciszą i naturą. Droga z powrotem do ośrodka narciarskiego wiedzie po trasie narciarskiej Heidelberger Hütte.

Trasa umiarkowana: „Od strony Höllkar”

Dotarcie do bardzo rozległej ściany o średnim nachyleniu 28 stopni, po której wiedzie zjazd o średnim stopniu trudności (ok. 300 metrów różnicy wzniesienia terenu) nie jest trudne. Trasa rozpoczyna się zaraz za pierwszym zjazdem ze stoku numer 32. Z bardziej lub mniej odsłoniętej grani widać całą flankę i każdy może wybrać optymalną dla siebie trasę. Wszyscy narciarze, podróżujący kolejką „Höllkarbahn” mają dokładny pogląd na wszystkie trasy zjazdowe.

Trasa trudna: „Velillrinnen”

Dojście do trudnej trasy „Velillrinnen” możliwe jest bezpośrednio ze stoku numer 4, bez podejścia. Wybierając ten zjazd, na śmiałków czeka 250 do 400 metrów wzniesienia terenu. Wybierając „Velillrinnen” warto pamiętać, że trasa nie jest przeznaczona dla początkujących oraz osób o słabych nerwach! Na doświadczonych freeriderów czeka tu teren o nachyleniu do 40 stopni i niesamowita frajda z jazdy.

ww.ischgl.com

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.