Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 15 maj 2014 09:58

Po zdrowie i wypoczynek do Rajeckiej Doliny

Napisane przez PW
Patrycja Waszkiewicz z Waszych Podróży (druga z prawej) i organizatorzy prezentacji Patrycja Waszkiewicz z Waszych Podróży (druga z prawej) i organizatorzy prezentacji archiwum

Jeden z najbardziej luksusowych słowackich kurortów za wodami termalnymi wciąż się rozwija.

13 maja Narodowe Centrum Turystyki Słowackiej w Polsce Instytut Słowacki w Warszawie zorganizowało prezentację atrakcji turystycznych Rajeckiej Doliny oraz Uzdrowiska Rajeckie Teplice. Spotkanie połączone było z multimedialną prezentacja regionu i uzdrowiska, wystawą fotografii, pokazem krótkich filmów oraz poczęstunkiem regionalnych specjałów.

Prezentacje przygotowali przedstawiciele Lokalnej Organizacji Turystycznej Rajecka Dolina oraz dyrekcja Uzdrowiska Rajeckie Teplice pod przewodnictwem Petera Slysko, managera sprzedaży. Uzdrowisko należy do najbardziej luksusowych kurortów na Słowacji z leczniczymi wodami termalnymi.

Celem spotkania było przedstawienie najważniejszych produktów turystycznych Rajeckiej Doliny jak na przykład skansen w Ćićmanach ze wspaniale malowanymi chatami i tradycyjnym wypiekiem chleba, Putnicke miesta – miejsca pielgrzymkowe, czy Słowackie Betlejem – ruchoma makieta Słowacji tworzona 15 lat przez rzeźbiarza Jozefa Pakare. Goście mogli się również zapoznać z metodami leczenia, nowościami i dużymi inwestycjami w Uzdrowisku Rajeckie Teplice.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.