Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 12:42

Larnaka - będzie nowe centrum miasta

Napisane przez MG
Wizualizacja nowego centrum Larnaki Wizualizacja nowego centrum Larnaki archiwum CTO

Najnowszy projekt budowlany w cypryjskiej Larnace przewiduje nowego budynku na starym bazarze. Na dwóch piętrach znajdą się stoiska z tradycyjnymi produktami rolnymi i wyrobami rzemieślniczymi oraz sklepy odzieżowe a także restauracje, kawiarnie i galerie.

Projekt wart 3,5 mln euro jest częścią modernizacji centrum tego nadmorskiego miasta.

Andreas Vyras, burmistrz Larnaki, powiedział: “Oprócz nowego budynku bazarowego planujemy także ustawienie ponad 50 wielkich pojemników do segregacji śmieci. Umieścimy je wzdłuż turystycznej strefy nadmorskiej. Mamy wiele projektów, które mają służyć zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Chcemy, żeby nasze miasto była i dla jednych i dla drugich atrakcyjnym miejscem do wypoczynku.”

W planach jest także modernizacja i przebudowa centrum sportowego, dalsze prace archeologiczne przy ruinach starożytnego miasta Kition i stworzenie Parku Archeologicznego, nowe nawierzchnie w centrum miasta i na starówce, rozbudowa sieci ścieżek rowerowych, budowa nowych parkingów i remont kapitalny miejskiego parku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.