LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 12:42

Larnaka - będzie nowe centrum miasta

Napisane przez MG
Wizualizacja nowego centrum Larnaki Wizualizacja nowego centrum Larnaki archiwum CTO

Najnowszy projekt budowlany w cypryjskiej Larnace przewiduje nowego budynku na starym bazarze. Na dwóch piętrach znajdą się stoiska z tradycyjnymi produktami rolnymi i wyrobami rzemieślniczymi oraz sklepy odzieżowe a także restauracje, kawiarnie i galerie.

Projekt wart 3,5 mln euro jest częścią modernizacji centrum tego nadmorskiego miasta.

Andreas Vyras, burmistrz Larnaki, powiedział: “Oprócz nowego budynku bazarowego planujemy także ustawienie ponad 50 wielkich pojemników do segregacji śmieci. Umieścimy je wzdłuż turystycznej strefy nadmorskiej. Mamy wiele projektów, które mają służyć zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Chcemy, żeby nasze miasto była i dla jednych i dla drugich atrakcyjnym miejscem do wypoczynku.”

W planach jest także modernizacja i przebudowa centrum sportowego, dalsze prace archeologiczne przy ruinach starożytnego miasta Kition i stworzenie Parku Archeologicznego, nowe nawierzchnie w centrum miasta i na starówce, rozbudowa sieci ścieżek rowerowych, budowa nowych parkingów i remont kapitalny miejskiego parku.