Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 luty 2017 18:02

Magda Femme śpiewająco promuje Tunezję

Napisane przez MG
Magda Femme Magda Femme AG

Dziś miała miejsce oficjalna premiera teledysku do piosenki "Z tobą do gwiazd" Magdy Femme.

W warszawskim lokalu La Maison, piosenkarka radośnie opowiadała o tym, jak powstawał teledysk, jak przyjaźnie przyjęli ją i jej ekipę Tunezyjczycy, jak wspomina pobyt na Dżerbie, w Tataouine i Matmacie. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć nie tylko sam teledysk, ale i film opowiadający o powstawaniu teledysku. Do skosztowania były przysmaki kuchni tunezyjskiej i tunezyjskie wino czerwone. Tunezyjski Urząd ds. Turystyki (ONTT) w ten oryginalny sposób przypomniał o Tunezji, jako celu wakacyjnych wypraw.

Tunezja tym roku wraca na rynek polski. Od 27 kwietnia rozpoczynają się loty czarterowe do Tunezji. Początkowo będą latały z Warszawy i z Katowic. W sezonie na pewno lotów do Tunezji będzie więcej, tym bardziej, że ofertę tunezyjską szykują najwięksi touroperatorzy z rynku polskiego. Można zakładać, że jeśli liczba turystów z Polski odwiedzających Tunezję przekroczy w tym roku 20 - 30 tysięcy, będzie można powiedzieć o faktycznym powrocie Tunezji do gry na rynku polskim. Turyści z innych krajów już wrócili do tego kraju. W Polsce jest zapotrzebowanie na wypoczynek w Tunezji,  Polacy zawsze lubili wypoczynek w Tunezji i tęsknią za nią.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.