LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

środa, 25 styczeń 2017 14:55

Celebryci bawili się w Jasnej

Napisane przez AG
Celebryci bawili się w Jasnej archiwum TMR

I edycja Winter Celebrity Cup odbyła się w dniach 19-22 stycznia w Jasnej pod Chopokiem. Uczestnicy z reprezentacji Polskich i Słowackich Artystów zmagali się w takich dyscyplinach jak: slalom, mecz piłki nożnej oraz… konkurs surfingowy.

Na uczestników imprezy czekało 40 km bardzo dobrze przygotowanych tras i ponad 80 cm śniegu. W Liptovskim Mikulaszu było nawet -10˚C a na Chopoku w niedzielę temperatura oscylowała na poziomie 0˚C.
Piątek był dniem z meczem piłki nożnej. Spotkanie rozegrano w Liptov Arenie, hali znajdującej się obok aquaparku Tatralandia. Reprezentacja Artystów Polskich wystąpiła w składzie: Rafał Mroczek, Marcin Mroczek, Rafał Brzozowski, Piotr Zelt, Przemysław Cypryański, Marcin Piętowski, Grzegorz Jędrzejewski, Marcin „Gleba” Florek oraz grający trener Piotr Świerczewski.
Mecz zakończył się wynikiem 6:4 dla naszej reprezentacji. Po meczu piłkarskim na artystów czekały wodne wyzwania i konkurs surfingowy w Tatralandii. Dla wielu gwiazd było to pierwsze doświadczenie z tym sportem. Surfow.
Sobota 21 stycznia to z kolei dzień alpejski. Poranny trening, rozgrzewka i od 11.00 rywalizacja na trasie slalomu, który znajdował się na tym samym odcinku stoku co zeszłoroczny Puchar Świata w narciarstwie alpejskim. Tak dużego wyzwania nasi artyści już dawno nie mieli. Rywalizacja odbyła się we wspólnej kategorii snow&ski. Liczył się czas obu przejazdów. Najlepszym slalomistą wśród artystów został Piotr Zelt, który wyprzedził Marcina Piętowskiego i Rafała Brzozowskiego.

Piotr Zelt powiedział: „To był trudny slalom, trasa twarda, pucharowa, szybka fajnie podkręcona. Zdecydowały mikrosekundy, dobre narty, technika i przygotowanie kondycyjne.”

Rafał Brzozowski i Marcin Piętowski dodali: „Chcemy tu wrócić na rewanż. Trasy są świetne, organizacja na poziomie Pucharu Świata – dawno się tak dobrze nie bawiliśmy na zawodach.”

Michał Olszański z Radiowej Trójki, skomentował: „Warunki, które mogę spokojnie polecić każdemu.”

Celebrity Winter Cup zakończył się zabawą w klubie Happy End,

Juraj Chovanak z Tatry Mountain Resorts, spółki, która jest właścicielem m.in. ośrodka Jasna Chopok i Tatralandii a w Polsce zarządza Szczyrkowskim Ośrodkiem Narciarskim oraz Śląskim Wesołym Miasteczkiem powiedział: „Bardzo nas cieszy, że impreza się udała i, jak sądzę, przyjęła. Te trzy dni zimowej zabawy upłynęły w niesamowitej atmosferze. Na wszystkich gości z Polski, Czech, Słowacji którzy w tym czasie odwiedzili Jasną, czekała moc wrażeń. Mieliśmy szansę zaprezentować wszystkie uroki naszego kurortu, przy wspólnej zabawie a wisienką na torcie dla polskich gości okazały się zwycięstwa polskich artystów. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i zapraszamy do Jasnej. W naszym ośrodku Polacy czują się jak u siebie i wierzę, że będą tutaj wracać miedzy innymi na kolejną Celebrity Winter Cup.”