Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 styczeń 2017 15:57

Stary Smokowiec - startują mistrzostwa rzeźbiarzy lodowych

Napisane przez AG
Stary Smokowiec - startują mistrzostwa rzeźbiarzy lodowych Marek Hajkovsky

W najbliższy piątek na Hrebienku, w Starym Smokowcu, w Tatrach Wysokich na Słowacji, wystartuja V zawody rzeźbiarzy lodowych TATRY ICE MASTER.

Do mistrzostw zgłosiło się 9 zespołów ze Słowacji, Rosji, Holandii, Finlandii, Węgier, Walii, Polski, Czech i Austrii. Będą mieli do swojej dyspozycji 45 lodu w 360 blokach.

Andrea Žigová, dyrektor wykonawcza regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Vysoké Tatry, powiedziała: “Zespoły będą rywalizować już od godzin porannych w piątek. W tym roku będą się musieli zmierzyć z tematem dowolnym oraz dwoma zadanymi: Architektura światowa oraz Mity i legendy.”

Każda kategoria będzie oceniana pod koniec dnia przez jury, oceniać będą mogli także widzowie - ich głosy wezmą w udział w loterii z nagrodami.
Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie wiele atrakcji. Dla dzieci przygotowano sektor zabawowy, na estradzie wystąpią zespoły muzyczne: Peter Lipka Band, Celeste Buckingham i The Backwards.
Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny, kolejka szynowo-linowa ze Starego Smokowca kursować będzie od 8.30 do 21.00.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.