Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 05 styczeń 2017 14:06

Tatry Mountain Resort przejmuje Hotel Kukučka

Napisane przez AG
Hotel  Kukučka Hotel Kukučka archiwum TMR

Tatry Mountain Resort (TMR) słowacka spółka, właściciel stacji narciatrskich w Tatrach Wysokich i Niskich Tatrach, podpisała umowe o dzierżawę i prowadzenie Hotelu Kukučka Mountain Hotel&Residences w Tatrzańskiej Łomnicy.

TMR wydzierżawi w obiekcie 170 łożek i poprowadzi za restaurację.

Bohuš Hlavatý, prezes TMR, powiedział: “Przejęcie kierowania hotelem Kukučka, przez nasz dział sprzedaży i marketingu to kontynuacja strategii TMR polegającej na optymalnym wykorzystaniu wszystkich obiektów, które oferują usługi dla narciarzy blisko tras zjazdowych. Wierzymy, że wykorzystanie naszego doświadczenia biznesowego przy zapewnieniu obłożenia apartamentów okaże się korzystne również dla właścicieli apartamentów. Synergia TMR i hotelu przynieście też zadowolenie klientów poszukujących wysokiej jakości noclegów tuż przy stoku.”

Hotel Kukučka znajduje się w Tatrzańskiej Łomnicy, bardzo blisko od początku szlaków turystycznych, stacji kolejki gondolowej a także znanej restauracji Humno Music Pub. Cały kompleks składa się z 4 budynków. W głównym znajdują się 2-osobowe pokoje i apartamenty, w pozostałych - jedno i dwu pokojowe apartamenty. Hotel otwarty w roku 2011 oferuje gościom bezpłatny dostęp do WiFi, suszarnię nart, wypożyczalnię rowerów i nart, centrum wellness & SPA, prywatny parking.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.