Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 20 grudzień 2016 11:51

Pierwsza via ferrata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Napisane przez AG
Pierwsza via ferrata w Zjednoczonych Emiratach Arabskich materiały prasowe

Na najwyższym szczycie Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Jebel Jais otwarto pierwszą w tym kraju via ferratę - ubezpieczony szlak górski.

Może to być kolejny przebój turystyczny emiratu Ras al-Chajma. Szlak o nazwie Iron Path to 470 metrowej długości ubezpieczona ścieżka prowadząca na wysokość 1 910 metrów. Jebel Jais to szczyt w skalistym łańcuchu górskim Al-Hadżar al-Gharbi. Średnia temperatura na tej wysokości wynosi 10 stopni Celsjusza. Via ferrata ma trzy odcinki, długości 50, 60 i 300 metrów długości.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.