Reklama

Reklama

Reklama

środa, 18 maj 2016 17:05

Rowerowa i wspinaczkowa dolina Ötztal

Napisane przez MG
Rowerowa i wspinaczkowa dolina  Ötztal archiwum austriainfo

Dolina Ötztal jest wymarzonym miejscem dla rowerzystów czeka na nich 700 km tras.

W „Bike Republic Sölden“ każdy może przeżyć swoją rowerową przygodę. W premierowym sezonie republiki otwarto 6-kilometrową „Teäre Line“, która stanowi pierwszy krok w drodze do stworzenia mekki rowerzystów. 700 km tras rowerowych we wszystkich możliwych wariantach, od single trailu po oznaczoną leśną drogę, nie zawiedzie zwolenników żadnej z dyscyplin rowerowych, czy to będzie all mountain, enduro, klasyczne kolarstwo górskie czy też rekreacyjne rodzinne wycieczki rowerowe. Najnowszej generacji sprzęt na każdego rodzaju rowerową trasę można wypożyczyć w miejscowych sklepach sportowych – z kartą ÖTZTAL PREMIUM CARD nawet ze zniżką.

19 terenów i 700 dróg wspinaczkowych, różnorodne via ferraty, a także rwące wody Ötztaler Ache - najbardziej uczęszczanej dzikiej rzeki w Europie Środkowej - to tylko niewielki fragment oferty dla urlopowiczów szukających mocnych wrażeń. Pełną gamę outdoorowych aktywności proponuje AREA 47 (z kartą ÖTZTAL PREMIUM CARD wstęp wolny). Na powierzchni ok. 6,5 ha u wejścia do doliny Ötztal powstała ogromna strefa rekreacji: sporty outdoorowe, wydarzenia kulturalne, park wodny, niekonwencjonalna gastronomia, a także pole dla rozwoju biznesu – wszystko, co dzieje się na 47 stopniu szerokości gwarantuje zastrzyk adrenaliny.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.