Reklama

Reklama

Reklama

środa, 23 marzec 2016 13:42

Wiosna w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów

Napisane przez MG
Wiosna w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów Hertha Hurnaus
Po przerwie zimowej designerskie meble powracają na dziedziniec wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów. Kto choć raz był w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów, nie powinien być zaskoczony widokiem dużych mebli w zielono-niebieskim kolorze czekających na zmęczonych przechodniów.
Od 22 marca, rozpoczęły się koncerty cyklu muzycznego „MQ Hofmusik“ z Trio Lepschi. Jego kolejne odsłony można będzie zobaczyć, a dokładniej mówiąc posłuchać, cyklicznie aż do końca września. Liczne zespoły muzyczne będą prezentować swą muzykę w koncertach na żywo, przy różnych okazjach, ale z definicji przy nieodpłatnym wstępie, po to aby umilić pobyt w Dzielnicy Muzeów i uzupełnić wrażenia wizualne o akustyczne. Oficjalny początek sezonu „Lato w Dzielnicy Muzeów" zaplanowano natomiast na 12. maja 2016 r. W tym dniu w godzinach 17.00 – 22.00 odbędą się liczne koncerty, a dla odwiedzających różne instytucje kultury, przewidziano wolny wstęp i szereg atrakcyjnych wydarzeń zarówno w muzeach jak i pod gołym niebem, na wewnętrznym dziedzińcu wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów. www.mqw.at
Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.