Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 22 grudzień 2015 13:38

Liptów - w Święta rusza bezpłatny skibus

Napisane przez AG
Słowacki Liptów spodziewa się tej zimy jeszcze więcej turystów, w tym dużej grupy, która tutaj przyleci samolotami Air Baltic z Rygi.
Ivana Herkeľová, dyrektor lotniska w Popradzie, powiedziała: “Mamy potwierdzoną sprzedaż ponad 2 800 biletó na trasie Ryga - Poprad. To bardzo onbiecująca dane. Zima dopiero się zaczyna i na pewno liczba pasażerów z regionu Bałtyku a także z Polski wzrośnie." Podobnie jak w poprzednich latach, turyści spędzający urlop na Liptowie będą mogli korzystać z bazpłatnego transportu do ośrodków narciarskich - Jasna i Malino Brdo. Pierwsze skibusy ruszą na trasy 25 grudnia i posiadacze skipasów będą mogli nimi podróżować za darmo. Skibusy będą jeździć na czterech trasach aż do 3 kwietnia 2016 roku (Wielkanoc). Jan Blcháč, prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej regionu Liptov, powiedział; “Każdego roku udoskonalamy nasze bezpłątne skibusy, by narciarze wygodnie mogli dojeżdzać na stoki a potem wracać do hoteli. Bezpłatne skibusy działają już czwarty rok i zyskuj,a coraz większą popularność wśród turystów. W ubiegłym sezonie skorzystało z ich usług 81 200 turystów, o 12 proc. więc niż rok wcześniej.”
Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.