Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 04 sierpień 2015 10:27

Piwny hotel w Zagrzebiu

Napisane przez AG
Piwny hotel w Zagrzebiu materiały prasowe

Loop Hotel w stolicy Chorwacji chce przyciągnąć swoja ofertą miłośników piw rzemieślniczych.

Hotel znajduje się w pobliży dworca autobusowego w centrum miasta, oferuje 33 pokoje i piwa z całego świata.

Dyrektor hotelu Marin Vanjak, powiedział: "Jesteśmy świadomi boomu piwnego na całym świecie. Dlatego też zdecydowaliśmy, że w naszym hotelu gościom będziemy oferować najlepsze piwa rzemieślnicze. Obecnie mamy w ofercie ich 50, ale już we wrześniu chcemy mieć w karcie 15 0 – 200 chorwackich i zagranicznych marek. Sądzę, że nasza lokalizacja i bogata oferta piwna, sprawią, że szybko staniemy się ulubionym miejscem miłośników piwa."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.