Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 03 sierpień 2015 16:16

Tajwan – prawie 5 mln turystów pierwszym półroczu

Napisane przez MG

Około 2,8 mln (55 proc.) z nich stanowili turyści z Chin kontynentalnych, Hongkongu i Makau

Liczba gości z tych trzech kierunków Była o 121 większa niż w I półroczu roku 2014. Liczba Japończyków wyniosła 750 tys. turystów z Korei Południowej – 330 tys.
70,9 procent turystów przybyło na Tajwan w celach wypoczynkowych, 7,7 proc. w celach biznesowych a 4 proc., by odwiedzić rodzinę. Liczba turystów wzrosła o 1,4 procent (o 49 538 więcej osób) w porównaniu do pierwszych sześciu miesięcy ubiegłego roku.
Tajwan spodziewa się, że w tym roku liczba turystów może przekroczyć 10 mln (w 2014 roku, po raz pierwszy przekroczyła 9 mln).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.