Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 lipiec 2015 13:58

Rosja otworzyła swoje pierwsze biuro krajowe turystyki

Napisane przez MG

Biuro otwarto 10 lipca, w zabytkowym budynku, w centrum Helsinek, przy ulicy Etelaesplanadi 2.

Biuro ma za zadanie promocję turystyczną Rosji i będzie współpracować z rosyjskimi regionami oraz touroperatorami. W planach oczywiście także współpraca z mediami i organizacja studytourów.

Wiceminister kultury Federacji Rosyjskiej, Ałła Manilova, powiedziała: „Otwieramy pierwsze na świecie Krajowe Biuro Turystyki właśnie w Helsinkach, chcąc podkreślić, jak ważny jest ten rynek oraz rynek Skandynawii. Testowaliśmy również biura w Dubaju i Berlinie, ale na razie ich nie otworzyliśmy. Placówkę w stolicy Niemiec otworzymy jesienią. Również w tym roku otworzymy biura w Pekinie oraz w Rzymie. W przyszłym roku planujemy otwarcie biura w Mediolanie."

W Rosji działa ok. 50 narodowych ośrodków turystyki.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.