Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 lipiec 2015 11:25

Indonezja – wulkan niespokojny, pięć lotnisk zamkniętych

Napisane przez MG
Indonezja – wulkan niespokojny, pięć lotnisk zamkniętych materiały prasowe

Erupcja wulkanu Raung spowodowała chaos w Indonezji. Władze zamknęły pięć lotnisk, tysiące turystów nie może wrócić z wakacji.

Wulkan Raung (3332 m) znajduje się ok 150 km na zachód od lotniska Denpasar.

Nie wiadomo jeszcze kiedy lotniska zostaną otwarte, władze podają różne terminy, najwcześniejszy to dzisiejsze godziny wieczorne.
Narodowy przewoźnik Garuda Indonesia odwołały operacje lotnicze do i z czterech portów lotniczych.

Jak podkreślił rzecznik linii, Ikhsan Rosan: „Liczymy się z tym, że również część lotów międzynarodowych zostanie odwołanych – Bali jest naszym drugim lotniskiem przesiadkowym."

Już teraz odwołano dużą część lotów do i z Australii.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.