Reklama

Reklama

Reklama

środa, 08 lipiec 2015 11:29

Niemcy – prawie 20 mln noclegów do końca kwietnia

Napisane przez MG
Przystań pasażerska w Hamburgu Przystań pasażerska w Hamburgu AG

Turyści odwiedzający Niemcy wykupili do końca kwietnia o 800 tys. noclegów więcej niż przed rokiem, oznacza to wzrost o 4,3 proc.

Petra Hedorfer, prezes Niemieckiej Centrali Turystyki powiedziała: „Obserwujemy stały wzrost popularności Niemiec, jako celu podróży. Przekłada się to oczywiście na coraz lepsze wyniki naszych hotelarzy. Każdego z czterech pierwszych miesięcy tego roku wyniki były lepsze niż przed rokiem. Cieszy nas szczególnie wzrastająca liczba turystów z rozwojowego rynku azjatyckiego i z Ameryki Południowej."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.