Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 01 czerwiec 2015 12:24

Łotwa – więcej turystów nad morzem

Napisane przez MG
Łotwa – więcej turystów nad morzem materiały prasowe

W nadmorskim kurorcie Jurmała, w pierwszym kwartale tego roku odnotowano o 3,9 proc. więcej turystów niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Rzeczniczka Rady Miasta Zane Leite, powiedziała: „W pierwszych trzech miesiącach tego roku, 47,5 proc. pochodziło z Łotwy, 52,5 proc. – z zagranicy. Większość zagranicznych gości odwiedzających Jurmałę przyjechało z Rosji, Estonii, Litwy, Białorusi, Szwecji, Niemiec, Uzbekistanu, Ukrainy, Norwegii i Finlandii.
W porównaniu z zeszłym rokiem, pierwszych trzech miesiącach roku nastąpił 240 proc. wzrost liczby gości ze Szwecji, 33 proc. wzrost liczby gości z Polski, 25proc. wzrost liczby gości z Łotwy, 20 proc. wzrost liczby gości z Litwy, 12 proc. wzrost liczby gości z Białorusi, i 7 proc. wzrost liczby gości z Estonii.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.