Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 26 maj 2015 22:24

Sri Lanka – będzie ponad 3 mld dolarów z turystyki

Napisane przez MG

W 2015 roku rząd Sri Lanki przewiduje, że przychody z turystyki osiągną ponad 3 mld dolarów. W zeszłym roku turystyka przyniosła 2,5 mld dolarów.

Liczba turystów, która w 2014 roku wyniosła 1 527 153 mln, to o 19,8 proc. więcej niż w roku 2013 (wtedy było ich 1 274 593 osoby), ma w tym roku osiągnąć 1,8 mln.

Minister turystyki Sri Lanki, Naveen Dissanayake powiedział: „Spodziewamy się wzrostu liczby turystów o ok 20 proc. i osiągnięcia ich liczby do ponad 1,8 mln. Współpracujemy z branżą turystyczną, by zapewnić dobre praktyki w sektorze turystyki."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.