Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 07 maj 2015 18:41

Chorwacja – szykuje się dobry rok

Napisane przez AG
Dubrownik Dubrownik AG

Minister Turystyki Chorwacji, Darko Lorencin wyraził zadowolenie z powodu dobrze zapowiadającego się sezonu turystycznego.

W wywiadzie dla rozgłośni HTZ, Lorencin powiedział: „Wyniki rezerwacji wskazują, że ten rok będzie dużo lepszy niż ubiegłego. Do tej pory odnotowaliśmy 10-15 proc. więcej rezerwacji na sezon letni, niż w analogicznym okresie 2014 roku. Program Croatia 365, przygotowany przez nasz resort, mający na celu przyciągnięcie większej liczby turystów do naszego kraju, zaczyna przynosić owoce. Początkowo w programie ujęte zostały 22 miejscowości, liczę, że niedługo zostanie do nich dołączonych kolejnych 35 – 40. Dla nas najważniejsze jest, by przyciągnąć turystów także poza sezonem letnim."

Program Croatia 365 koncentruje się na sześciu segmentach: kulturze, gastronomii i winach, turystyce aktywnej, turystyce rowerowej, SPA i wellness oraz turystyce biznesowej.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.