Reklama

Reklama

Reklama

środa, 29 kwiecień 2015 11:43

Pierwszy park safari w Turcji

Napisane przez MG
Pierwszy park safari w Turcji archiwum gaziantep

W południowo-wschodniej prowincji Turcji, Gaziantep, otwarto pierwszy q tym kraju park safari o powierzchni 15 tys. metrów kwadratowych. Żyje w nim 25 gatunków zwierząt.

W Parku Gaziantep żyje ponad siedem tysięcy zwierząt. Jest to, pod względem powierzchni i liczby zwierząt, drugi w Europie i czwarty park na świecie. Gospodarze oczekują, że park odwiedzać będzie rocznie ok. miliona turystów

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.