Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 09 kwiecień 2015 12:11

Tajlandia - prawie o 25 proc. więcej turystów w I kwartale

Napisane przez MG

Liczba zagranicznych turystów odwiedzających Tajlandię w pierwszych trzech miesiącach tego roku była wyższa o 23 proc. w stosunku do pierwszego kwartału roku 2013 i wyniosła 7,8 mln.

Najwięcej było turystów z Chin, Malezji, Korei Południowej, Rosji i Japonii. W pierwszych czterech dniach kwietnia liczba ta, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, wzrosła o 37 proc. i wyniosła 337 tys. Gospodarze oczekują, że do końca roku, kraj odwiedzi 28,8 mln turystów, a przychody z turystyki wyniosą 61,43 mld dolarów.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.