Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 31 marzec 2015 12:33

Japonia - super luty w turystyce

Napisane przez AG
Iwakuni Iwakuni archiwum jnto.go.jp

Liczba turystów, którzy odwiedzili Japonię w lutym osiągnęła rekordową w historii liczbę 1 387 000, o 57,6 proc. więcej niż w lutym 2014 roku. To już 25. Z rzędu rekordowy miesiąc turystyki japońskiej.

Według danych Japońskiej Narodowej Organizacji Turystycznej, poprzednim rekord zanotowano w październiku 2014 roku, kiedy kraj odwiedziło 1 271 705 turystów.
Ten wysoki lutowy wynik po części było spowodowane dużą liczba turystów z Chin i Tajwanu podczas Księżycowego Nowego Roku. Drugim powodem jest osłabienie kursu jena wobec czego, ceny w Japonii stały się dla turystów zagranicznych relatywnie tańsze.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.