Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 12 marzec 2015 14:25

Real Madryt będzie promował Madryt

Napisane przez AG
Real Madryt będzie promował Madryt archiwum realmadrid.com

Królewski klub ze stolicy Hiszpanii oraz władze miasta podpisały umowę, w myśl której najsłynniejszy piłkarski zespół świata, uczestniczył będzie w promocji turystycznej Madrytu.

Umowę podpisali prezes klubu Florentino Pérez i prezydent miasta Ignacio González, w obecności gwiazd piłkarskich, Alcelottiego, Beli, Benzemy, Isco i Felipe Reyes'a.

Florentino Pérez powiedział: „To wielka rzecz móc być ambasadorem Madrytu i Hiszpanii na całym świecie. Dla wielu ludzi, nie tylko kibiców, miasto to kojarzy się w sposób naturalny a Realem Madryt. Real jest klubem uniwersalnym, nie uznajemy granic a piłkarze są świadomi, że codziennie reprezentują swój klub, nie tylko na boisku. Madryt jest miastem żyjącym sportem. Tutaj jest najlepsza na świecie piłka nożna i najlepsza koszykówka. Zawodnicy Realu, czy to na murawie, czy to na parkiecie, wychodzą w koszulkach z napisem Madryt na boisku, żeby z siebie dać wszystko i walczyć. To idealny klub do promowania miasta takiego, jak Madryt."

Miasto ma być promowane kampanią audiowizualną, premiera filmu nastąpiła w obecności gwiazd klubowych, piłkarskich i koszykarskich.

Prezydent miasta, Ignacio González, wyjaśnił powody podpisania umowy z klubem: „Real Madryd jest wyjątkowym ambasadorem miasta, jest znany na całym świecie, wszędzie kojarzy się z profesjonalizmem, najwyższą jakością gry i wolą walki. Niewiele instytucji na świecie może się cieszyć takim statusem, jak nasz klub. Fakt, że najlepszy klub na świecie ma w nazwie imię naszego miasta, jest powodem do dumy."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznej



Wypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.