Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 10 marzec 2015 09:16

Emiraty liczą na podwojenie liczby turystów z Chin

Napisane przez MG
Burj Al Araba Burj Al Araba archiwum dubaitourism.ae

Fachowcy przewidują, że rosnące dochody w Chinach i coraz lepsza siatka połączeń lotniczych między tym krajem a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, sprawią, że liczba turystów z Chin odwiedzających ZEA, urośnie do roku 2013 o 98 proc., do 545 tysięcy.

Ich wydatki maja osiągnąć poziom 781 mln dolarów ( w roku n2013 wyniosły 488 mln dolarów).

Pascal Gauvin, z International Hotels Group powiedział: "Chińczycy z pewnością będą dla Dubaju i pozostałych Emiratów głównym klientem. Klasa średnia w tym kraju rośnie, coraz wicej podróżuje i coraz więcej wydaje pieniędzy."

Thierry Antinori, wiceprezes i dyrektor handlowy linii Emirates, skomentował: „Ostatni dwie dekady ITB Berlin były dla nas priorytetem. Tegoroczna edycja targów byłą dla nas olbrzymim sukcesem. Lansowaliśmy nasze produkty w bardzo widowiskowy sposób i przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów z naszymi partnerami. Berlin to najważniejsze miejsce spotkań branży turystycznej. Nasz udział w ITB to dowód na zaangażowanie na rynku niemieckim i szerzej – europejskim."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.