Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 06 styczeń 2015 18:40

Soczi pełne turystów

Napisane przez AG
Stacja kolejki w Soczi Stacja kolejki w Soczi archiwum sochi tourism

Wygląda na to, że w Soczi zadziałał efekt barceloński, bo rok po zimowych igrzyskach olimpijskich, podczas ferii noworocznych, ten rosyjski kurort nad Morzem Czarnym, odwiedzało średnio 160 tys. turystów dziennie.

Burmistrz Soczi Anatolij Pachomow powiedział: "W poprzednich latach, na duża liczbę turystów mogliśmy liczyć tylko w sezonie letnim, w sierpniu. Otwarte lotnisko i nowe połączenia lotnicze pozwoliły na dynamiczny rozwój turystyki w Soczi. Od czerwca 2014 roku uruchomiliśmy połączenia lotnicze z Iranem i Chinami."

Gospodarze, po rozmowach z przedstawicielami ministerstwa turystyki Chin, spodziewają się w 2015 roku, ok. 2 mln turystów z tego kraju.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.