Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

piątek, 07 listopad 2014 13:32

First minute na pobyty w słowackich Tatrach Wysokich

Napisane przez AG
Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze Stak na Solisku w Szczyrbskim Jeziorze AG

Od początku listopada trwa w Tatrach Wysokich wyprzedaż pakietów pobytów w formule „First minute". Jeśli klienci kupią je przed 23 listopada, mogą uzyskać zniżki do 55 proc.

W Tatrach Wysokich do dyspozycji gości jest 12 tysięcy łóżek w hotelach, pensjonatach, apartamentach i nakwaterach prywatnych.

Ján Mokoš, prezes regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie powiedział: „Spodziewamy się, że lad amoment ciepłe temperatury zostaną zastąpione mrozem i narciarskie stoki zaczną być naśnieżane, tak byśmy mogli w grudniu otworzyc sezon zimowy. Zeszloroczny sezon, mimo gorszej pogody, ale dzięki sztucznemu naśnieżaniu, trwala 144 dni. Wierzymy, że tegoroczna zima będzie mroźna i śnieżna."

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie dodała: „Klienci nie powinni się wahać – ceny pobytów są idealne a zima nadchodzi, szczyty górskie już są pokryte śniegiem. Statystyki pokazują, że zimą największym powodzeniem cieszą się te hotele, które oferują pełen serwis usług: nocleg, calodzinne wyżywienie, skipass, program animacyjny dla dzieci, wellness."

Słowacy wierzą, że zbliżającej się zimy , odwiedzi tatry większa liczba turystów niż przed rokiem. Obok tradycyjnych rynków, na których opiera się od lat turystyka przyjazdowa w Tatrach Wysokich (Polska, Czechy, Słowacja), spodziewani są goście korzystający z otwartych w tym sezonie połączeń lotniczych z Popradem (Londyn i Ryga): a więc turyści z Wysp Brytyjskich oraz z krajów nadbałtyckich.
Tereny narciarskie w Tatrzańskiej Łomnicy, Starym Smokowcu i Szczyrbskim Jeziorze oferuja narciarzom 24 kilometry tars narciarskich. Dodatkowo, przygotownych jest 8o kilometró1) tras biegowych.