Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 26 sierpień 2014 10:42

Święto piwa w Brukseli

Napisane przez AG
Święto piwa w Brukseli archiwum DFDS Seaways

Coroczne świecie piwa - Belgian Beer Weekend. odbędzie się od 5 do 7 września.

Stoiska browarów zostaną ustawione w samym centrum stolicy Belgii czyli na Wielkim Placu. Podobnie, jak w latach poprzednich, jedna z ulic na tyłach Giełdy Papierów Wartościowych, zostanie przekształcona w piwiarnię z długim na 50. metrów barze.
Dla setek tysięcy gości swoje produkty zaprezentuje bisko 50 belgijskich browarów, które przygotowały ponad 400 rodzajów piwa. Podobnie, jak w latach ubiegłych, dodatkową atrakcją Belgian Beer Weekend będzie możliwość spróbowania potraw, które najlepiej smakują popijane piwem.
Święto piwa w Brukseli potrwa trzy dni - od piątku, 5 września do niedzieli, 7 września.
www.belgianbrewers.be.

Dla tych, którzy chcą zajrzeć do Brukseli linie promowe DFDS Seaways przygotowały nową promocję - bilety za mniej niż 30 funtów za rejs w jedną stronę przez Kanał La Manche.
http://www.dfds.pl.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.