Prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki

fot. prywatne archiwum Aliny Dybaś

Prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, prezeską Turystycznej Organizacji Otwartej i instruktorką tańca latino solo, będzie do wylicytowania na Aukcji Charytatywnej podczas Gali Waszej Turystyki, która odbędzie się 13 stycznia w hotelu Renaissance w Warszawie.

13 stycznia odbędzie się druga edycja Gali Waszej Turystki. Podczas niej odbędzie się Aukcja Charytatywna, z której cały dochód z aukcji zostanie przekazany na „Wakacje Marzeń” dzieci z Domów Dziecka.

Akcja „Wakacje Marzeń” została zorganizowana po raz pierwszy z 2022 roku przez Stowarzyszenia People for People wspierana przez Turystyczną Organizację Otwartą i Polski Holding Hotelowy oraz prywatnych darczyńców. W sezonie 2023 organizatorzy chcieliby potroić ilość uczestników i wysłać na wakacje około 60 dzieci.

Wśród kilkunastu przedmiotów licytacji będzie prywatna lekcja tańca z Aliną Dybaś, prezeską Turystycznej Organizacji Otwartej i instruktorką tańca latino solo i tańca brzucha.

Alina Dybaś powiedziała: „Taniec jest najlepszą możliwością zostawienia za sobą wszystkich złych rzeczy i do znalezienia odrobiny radości w świecie, w którym dziś żyjemy. W związku z wszystkimi działaniami, które prowadzę na co dzień i z wysiłkiem, który wkładam zarówno w Turystyczną Organizację Otwartą, jak i w prowadzoną przeze mnie fundację, szukam zawsze możliwości złapania oddechu gdzie indziej. Taniec jest pasją zdrową, bezpieczną i na dodatek kreatywną. Wszystkich zapraszam serdecznie do uprawiania tańców, bez względu na to czy potrafią to robić, czy nie. Grunt, żeby nogi się ruszały i ciało było zdrowe. Mimo nadwagi, którą mam ze względów zdrowotnych, to właśnie taniec pozwala mi utrzymać kondycję i dobrą formę”

Program Gali i rejestracja: TUTAJ

Spływ kajakowy Wkrą z Izabelą Stelmańską, do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki